3M Detaylı İç Temizlik Nedir ?

3M Detaylı İç Temizlik uygulaması aracınızın tavan, taban, koltuk veya döşeme, ön konsol, bagaj ve bagaj isletmesinin altına kadar olan kısımlarda zamanla biriken bütün kir, leke ve toz gibi kalıntıların temizlenmesinin yanı sıra aracınızı kötü kokulardan arındırmak için yapılan bir 3M Temizlik uygulamasıdır.

Nasıl Uygulanır ?

Detaylı İç Temizlik uygulaması normal yıkamadan farklı olarak aracınızın bütün kapılarının kapalı olduğunu düşünecek olursak aracınızın içinde el değmemiş hiç bir yer kalmaz. Yani aracınızın tavan, taban, koltuk veya döşeme, ön konsol, bagaj ve bagaj isletmesinin altına kadar 3M Detaylı İç Temizlik ürünleri, özel fırça ve eldivenler yardımı ile ulaşamadığımız hiç bir yer kalmamaktadır. Aracınızın iç yüzeyinde zamanla oluşmuş kir, leke ve toz gibi kalıntılardan arınacaktır. Aracınızdan kir ve lekeler giderildikten sonra, aracınızın bütün iç yüzeyi 2. kez temiz ve ıslak özel bez ile silinir. Daha sonra vakum makinesi ile yine aracınızın bütün iç yüzeyi vakum makinesiyle vakumlanır bu işlemlerden sonra aracınızın iç yüzeyindeki bütün kirler temizlenmiş olacaktır. Bu işlemden sonra aracınızın tüm iç yüzeyi özel bir kurutma makinesi yardımıyla kurutulur ve kontrol edilir. Eğer aracınızın içi deri veya kumaş ise İç Detaylı Temizlik uygulaması buna göre farklılık gösterilebilir.

Aracınızın içi "DERİ" ise;
Tüm temizlik işlemlerinden sonra 3M Deri Temizleyici ve Koruyucu işlemi yapılır. Bu işlem aracınızdaki koltukların çabuk yıpranmamasını ve geç kirlenmemesini sağlar. Aynı zamanda koltuklarınız su itici özelliği kazanır bu özellik sayesinde koltukların üzerine kahve, meyvesuyu veya kola gibi gazlı içecekler dökülse bile bunu bir peçete yardımıyla kolayca leke olmadan temizleye bilirsiniz. Plastik vinil kısımlarda 3M İç Vinil Koruyucu ile aracınıza doğal bir görünüm sağlar.

Detaylı İç Temizlik Uygulama
Aracınızın içi "KUMAŞ" ise;
Tüm temizlik işlemlerinden sonra 3M Koltuk Ve Döşeme Koruyucu işlemi yapılır. Bu işlem aracınızdaki koltukların çabuk yıpranmamasını ve geç kirlenmemesini sağlar. Aynı zamanda koltuklarınız su itici özelliği kazanır bu özellik sayesinde koltukların üzerine kahve, meyvesuyu veya kola gibi gazlı içecekler dökülse bile sıvıyı içine çekmez ve üstünde tutar. Bunu da bir peçete yardımıyla kolayca leke olmadan temizleye bilirsiniz. Plastik vinil kısımlarda 3M İç Vinil Koruyucu ile aracınıza doğal bir görünüm sağlar.