Çalışma Saatleri:
Haftaiçi: 08:00 - 20:00
Haftasonu: 08:00 - 20:00
Adres:
Çubuklu Caddesi No:19
(Çubuklu Feribot Yanı) Beykoz - İstanbul
Bize Ulaşın:
Telefon: 0532 067 75 89 - 0534 307 89 89
Mail: info@defnemotomotiv.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Defnem Group

20 yılı aşkın bir aile şirketidir.
2007 yılından beri kendi alanında hizmet verip bu hizmetler karşılığında bir çok başarıya imza atmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

3M CARCARE

- Seramik Kaplama
- Boya Koruma
- Detaylı İç Temizlik
- Cam Film
- Motor Temizliği Ve Koruma
- Araç Kaplama
- Koltuk Koruma
- Kaput Koruma Filmleri
hizmetlerinin Avrupa standartlarına uygun 3M konseptindedir.

ALG DETAİLİNG

- Genel Temizleyici
- Deri ve Vinil Koruma
- Genel Temizleme
- Lastik Parlatıcı
- Motor Temizleyici

Tarihçe

25 yıllık geçmişe sahip olan bir aile şirketidir. 3M CAR CARE alanında 2007 yılında Mercedes Benz - Mengerler ve Volkswagen - Tamaş gibi yetkili servis içerisinde hizmet vermiş olup daha sonra Kadıköy, Florya, Şişhane, Zeytinburnun da hizmete devam edilmiştir. 2019 ağustos ayı itibari ile Beykoz Çubukluda faaliyete devam etmektedir. 1994 yılında yetkili servis Toyota gökkuşağında, 2002 -2009 yılları arası bostancı otomotik şanzıman gün otomotivde eğitim ve sertifikalarını almıştır ve daha sonra çengel köyde kendi servisi olan Boschcar olarak devam edip 2019 ağustos ayı itibari ile Beykoz Çubukluda faliyete devam etmektedir.

Vizyon

Müşterilerimizi, yenilikçi teknolojiler, üstün kalite, değer ve hizmetle memnun ederek 3M'in dünya çapındaki tüm kullanıcılarının takdirlerini kazanmak. Çalışanlarımızın farklı yeteneklerini, insiyatiflerini ve liderlik yeteneklerini değerlendirmek ve geliştirmek.

Misyon

Kendi alanımızda bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en uygun çözümleri sunarak uzun vadeli hizmet vermek, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen bir şirket olmaktır.

Referanslar