Çalışma Saatleri:
Haftaiçi: 08:00 - 20:00
Haftasonu: 08:00 - 20:00
Adres:
Çubuklu Caddesi No:19
(Çubuklu Feribot Yanı) Beykoz - İstanbul
Bize Ulaşın:
Telefon: 0532 067 75 89 - 0534 307 89 89
Mail: info@defnemotomotiv.com

Cam Film

Cam Film Uygulaması

Cam Film

3M Cam Filmi ile aracınızın dışı estetik bir görünüm kazanırken, güneşin zararlı UV ışınları engellenerek araç içinde koruma sağlanır. Aynı zamanda araç içinde aşırı ısınmaya sebep veren ışınlar filtrelenerek klima masraflarınız azalır.

3M Güneş Kontrol Filmleri

Rengi asla solmayan, görünüşünü ilk günkü gibi koruyan, yüksek güneş ışığı yansıtma özelliğine sahip 3M Color-Stable Araç Filmleri ile maksimum yansıma sağlanırken %99 ultraviole blokajı ve parlama sorunlarına da çözüm sağlamaktadır.3M Color-Stable Araç Filmleri ile sağlanacak ısı tasarrufu klimanızı daha az kullanabilirsiniz. Bununla birlikte UV blokajı ile döşeme ve koltuklarınızın solması da engellenmektedir.
3M Cam Güvenlik Filmleri

3M Güvenlik Filmleri ile aracınızın camlarında, herhangi bir darbe sonucu oluşabilecek cam kırılmalarına karşı can ve mal güvenliğiniz kontrol altında. Sayısı her geçen gün daha da artan ve günlük hayatımızın en büyük sorunlarından birisi haline gelen hırsızlık, kapkaç gibi tehtidlere karşı caydırıcı etki sağlayan 3M Cam Güvenlik Filmleri ile artık güvendesiniz. 3M Güvenlik Filmleri ile aracınızın camları darbe yediğinde bir bütün halinde kalarak dağılmamaktadır. Bu özellik hırsızların aracınızın içine girebilme süresini ciddi miktarda uzatmakta ve hırsızlığa karşı caydırıcı bir eti yaratmaktadır.


  • Güneş Işığını Yansıtma
  • Isı Tasarrufu
  • Döşeme ve Koltukların Solmasını Engellemek
  • Cam Kırılmalarına Karşı Önlem
Cam Film Uygulaması Küçük Resim

Diğer Uygulamalar