Çalışma Saatleri:
Haftaiçi: 08:00 - 20:00
Haftasonu: 08:00 - 20:00
Adres:
Çubuklu Caddesi No:19
(Çubuklu Feribot Yanı) Beykoz - İstanbul
Bize Ulaşın:
Telefon: 0532 067 75 89 - 0534 307 89 89
Mail: info@defnemotomotiv.com

Detaylı İç Temizlik

Detaylı İç Temizlik Uygulaması

Detaylı Temizlik Uygulamaları

Sıradan araç yıkama uygulamalarından araçların dış yüzeylerini temizlemek için sabun ve deterjan gibi ağır ve yağlı kirleri sökmek amacıyla üretilmiş kimyasallar kullanılır. Bu uygulama araç boyasına zarar vermekte ve boyanın parlaklığını kaybetmesine yol açmaktadır. Bu kimyasalların fırça ile uygulanması ise ağır çiziklerin oluşmasının en önemli nedenidir.

3M Detaylı İç Temizlik Uygulamaları otomobil iç yüzeylerine uygulanan eşsiz bir 3M temizlik sistemidir.
Tüm iç yüzeylerin en dar ve küçük noktalarına kadar uygulanarak üstün 3M kimyasallarıyla kir, leke, sigara isi, meşrubat ve içecek kalıntıları azaltılıp, bakterilerden ve kötü kokulardan arındırılır.

3M Detaylı İç Temizlik Uygulamalarında; plastik, vinil, deri ve kumaş yüzeyleri temizlemek ve özellikle toz, çamur gibi dış mekan kirlerini almak için her yüzeye göre özel olarak tasarlanmış farklı kimyasallar uygulanır. Bu sayede uzun ömürlü bir temizlik ve hoş bir koku sağlanır.

Araçlarımızın içinde geçirdiğimiz zaman her geçen gün artıyor. Üreticiler bu doğrultuda konfor, estetik iç alan fonksiyonları ile ilgili yeniliklerle karşımıza çıkıyorlar. Ancak bu yenilikler için kullandıkları materyaller zamanla kirleniyor ve şık görünümlerini kaybediyorlar.
3M Detaylı İç Temizlik Uygulamaları plastik, deri, vinil, kumaş ve döşeme yüzeyler için özel olarak geliştirilmiş kimyasalların kullanılmasıyla bu yüzeyleri özellikle çamur, kahve, meyve suyu gibi leke bırakan sıvılar aracınız için risk olmaktan çıkıyor.

3M Detaylı Dış Temizlik Uygulamaları araç yüzeylerine zarar vermeyen özel kimyasallar ile gerçekleştirilir. Plastik, metal ve boyalı yüzeylerin temizliği için bu yüzey tipleri için özel olarak üretilmiş farklı ürünler uygulanır. Temizlik sırasında araç dış yüzeylerinin çizilmesini önlemek için 3M Mikrofiber Bez kullanılır. Araç iç yüzeylerinin su ve sabun kullanarak temizlenmesi, sadece yüzeysel kir ve lekeleri gideren bir uygulamadır. Ayrıca araç içinde uzun süre boyunca ağır kokuların etkili olmasına neden olur, ayrıca paspas ve döşemelerin küflenmesiyle sonuçlanabilir.

  • Detaylı İç Temizlik
  • Detaylı Dış Temizlik
  • İç Koruma Uygulaması
Detaylı İç Temizlik Uygulaması Küçük Resim

Diğer Uygulamalar